تماس با ما 66574086 021

ما شایا چاپگر آریا! جایی که کارهای عالی انجام می شود!

     بدینوسیله به استحضار می‌رساند، گروه ماشین‌های شایا چاپگر آریا با بیش از ۵ سال سابقه‌ی درخشان در زمینه طراحی، تولید واردات و توزیع انواع ماشین‌های اداری و بانکی آمادگی خویش را مبنی بر تأمین، تجهیز و پشتیبانی انواع پرینترها لیزری ، پرینترهای سوزنی، کارت پرینترها، تجهیزات بانکی و مواد مصرفی آنها به حضورتان اعلام می دارد.

     لازم به ذکر است گروه شایا چاپگر آریا با تکیه بر تجربیات و توان کارشناسان خود، به دانش تولید گروهی از محصولات در حوزه مواد مصرفی پرینتر دست یافته و این محصولات را با برند ایرانی عرضه می‌نماید. همچنین سایر محصولات که امکان تولید در داخل کشور را ندارند از منابع معتبر خارجی تامین و به مشتریان عرضه می‌گردد.

   به عنوان رزومه کاری ‌در زمینه فروش مواد مصرفی پرینتر می‌توان به همکاری شرکت با بانک های ملی، صادرات، سپه، تجارت، شرکت ایران خودرو، بانک پارسیان و بانک قوامین اشاره کرد. همچنین در زمینه خدمات پس از فروش و پشتیبانی سخت افزاری این شرکت با مجموعه داده ورزی سداد (پارس)، شرکت خوارزمی، شرکت رایانه خدمات امید، شرکت توسعه داده پردازی ایران، بیمارستان البرز، شرکت سایپا دیزل همکاری می‌نماید.

ما در سال جاری ۵۰۰+ مشتری خوشحال داریم!

گروه ماشین‌های اداری شایا چاپگر آریا با بیش از ۵ سال سابقه‌ی درخشان در زمینه طراحی، تولید و واردات و توزیع انواع ماشین‌های اداری و بانکی همواره از شرکت‌های پیشرو در ارائه جدیدترین تکنولوژی‌ها در حوزه دستگاه‌های بانکی بوده است.

خواندن بیشتر
ما در سال جاری ۵۰۰+ مشتری خوشحال داریم!

لازم به ذکر است گروه شایا چاپگر آریا با تکیه بر تجربیات و توان کارشناسان خود، به دانش تولید گروهی از محصولات در حوزه مواد مصرفی پرینتر دست یافته و این محصولات را با برند ایرانی عرضه می‌نماید. همچنین سایر محصولات که امکان تولید در داخل کشور را ندارند از منابع معتبر خارجی تامین و به مشتریان عرضه می‌گردد

خواندن بیشتر

ماشینهای اداری شایا چاپگر آریا ، جهت مشاهده محصولات و خدمات کلید بفرمایید…

مکان ما

آدرس : تهران – میدان انقلاب – خیابان جمالزاده جنوبی – کوچه دانشور -پلاک ۱۰ -واحد ۳

دفتر کار ما
Call Now Button
Translate »

کلمه کلیدی خود را وارد کنید